Більшість робочих місць на Буковині створюють фізичні особи-підприємці

Новини Чернівців / економіка, бізнес
2 137
0
Більшість робочих місць на Буковині створюють фізичні особи-підприємці

Упродовж січня – липня цього року в Чернівецькій області створено 9,7 тис. нових робочих місць, що на 1,5% більше, ніж в аналогічний період минулого року. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністарції.

Так, зокрема, у галузях економіки області створено 2,6 тис. нових робочих місць, фізичними особами-підприємцями – 7,1 тис., що становить понад 70% від загальної кількості новостворених.

Найбільше робочих місць створено на підприємствах, в установах, організаціях та у приватному секторі економіки м. Чернівці – 4,5 тис., що становить майже 48% від загальної кількості новостворених робочих місць в області. Серед районів найбільше нових робочих місць зареєстровано в Сторожинецькому районі.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Збитків на сто тисяч: у Чернівцях через недбалість управителя 121 будинок був без тепла
7 369
Коли 17 листопада на Буковині не буде світла: графік відключень
5 040
Чернівчан закликають гідно провести в останню дорогу полеглого воїна Дмитра Ільчука
3 682
У Чернівцях попрощались із загиблим захисником Дмитром Ільчуком
3 053
Цибуля подешевшала до рекордних цін: скільки вона коштує на ринках Чернівців
3 052
Учень з Буковини піднявся на вершину Альп і встановив рекорд
3 051
Озвучено рівень бідності в Україні: яка мінімальна сума для пенсіонера, працівника та дитини
2 772
Родина, яка прославила регіон: у Чернівцях проведуть культурно-освітній захід присвячений Мандичевським
2 615
«Буковина» встановила клубний рекорд та увійшла в історію Першої ліги
2 545
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині на 18 листопада
2 516

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.