У Чернівцях за хабар затримали керівника поштового відділення

Новини Чернівців / кримінал / топ новини
3 887
0
У Чернівцях за хабар затримали керівника поштового відділення

Прокуратура Чернівецької області порушила кримінальну справу відносно в.о. начальника одного з відділень ЧД УДППЗ "Укрпошта" обласного центру за ознаками складу злочину, передбаченого ст.15, ч.3 ст.368 (замах на одержання хабара, поєднаного з його вимаганням) КК України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

14 серпня 2012 р. увечері слідчими прокуратури спільно з оперативними працівниками УДСБЕЗ УМВС України в Чернівецькій області було затримано "на гарячому" під час отримання коштів у сумі 3 тис. 800 грн. (2 тис. 200 грн. та 200 дол. США) в.о. вищевказаного відділення з наявним. Посадовець вимагала ці гроші за забезпечення здійснення міжнародного поштового відправлення товару – весільних суконь - без сплати податків та зборів (обов’язкових платежів), які підлягають нарахуванню та сплаті при здійсненні митного оформлення.

Досудове слідство у справі триває.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
26 431
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 115
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 029
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 518
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 809
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 752
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 695
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 993
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 947
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
4 930