У Чернівецькій області водій насмерть збив людину і втік

Новини Чернівців / кримінал
3 006
0
У Чернівецькій області водій насмерть збив людину і втік

У Чернівецькій області 2 серпня у період  з 01 год.30 хв. по 02 год.00 хв. Невідомий водій насмерть збив людину і втік з місця пригоди.

Як повідомили у прес-службі УДАІ, невстановленим автомобілем під керуванням невстановленого водія на автодорозі сполучення "Чернівці – Снятин" у селі Мамаївці Кіцманського району було скоєно наїзд на 27-річного пішохода, мешканця цього ж села.
Від травм, отриманих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, пішохід помер на місці аварії.

Водій, причетний до ДТП, покинув місце злочину, не надавши потерпілому допомоги.      

ДАІ звертається з проханням до можливих свідків пригоди, або тих, хто володіє будь-якою інформацією по даному факту, зателефонувати   2-11-87, 591-447, 591-448, 52-54-46, 55-05-13,  або на спецлінію 02.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.