Міліція не вірить свідку, який бачив як стріляв Бойчук

Новини Чернівців / кримінал
2 384
0
Міліція не вірить свідку, який бачив як стріляв Бойчук

Управління МВС у Чернівецькій області не вірить свідку, який бачив, як у селі Хрещатик заставнівського району стріляв засуджений екс-голова РДА Михайло Бойчук.

Управління поширило ще одну заяву з цього приводу.

"Чергові публікації в окремих Інтернет-виданнях свідчать про те, що їх автори виокремлюють офіційну інформацію УМВС та використовують її частину у задоволені власних або чиїхось політичних уподобань.

Міліція коментує реальні події, що встановлені перевірками, а не заяви чи слова окремих заангажованих чи зацікавлених осіб.
Ще раз повторюємо,  для з’ясування всіх обставин повідомлення про постріли в селі Хрещатик, були опитані мешканці, які проживають в районі заводу, працівники заводу та діти, які випасають худобу в селі, а також їхні батьки. В результаті опитування факт здійснення пострілів Михайлом Бойчуком або іншими особами ніхто не підтвердив, окрім громадянина Чухрія І.М. (на фото праворуч)

В ході перевірки було встановлено факти тривалих неприязних стосунків між Чухрієм І.М. та Бойчуком М.В. Тому коментувати слова Чухрія І.М. у цій ситуації є зайвим.

В котрий раз звертаємось до представників ЗМІ не робити однобічних, необґрунтованих і передчасних висновків та не втягувати своїми провокаційними публікаціями правоохоронні органи в політичні процеси".
 

Сектор зв’язків з громадськістю
УМВС України в Чернівецькій області

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 546
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
24 449
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
21 365
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
14 879
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
14 064
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
11 432
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
11 204
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
10 345
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
7 334
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 707