На вихідні буде спека

Новини Чернівців
1 084
0
Сильну спеку синоптики обіцяють до початку наступного тижня. Температура повітря у ці вихідні на Буковині сягатиме позначки +33 С. Водночас прогнозують і дощі. У суботу ймовірність опадів незначна, а ось у неділю може дощити впродовж усього дня.
З понеділка температура поступово почне знижуватися щодня на два-три градуси - до +25С. У понеділок теж очікують дощ.
Якою буде погода у подальші дні Чернівецькій гідрометеоцентр не прогнозує. Тим часом Укргідрометеоцентр попереджає, що українців чекає спекотні два тижні. Спека буде супроводжуватися короткотривалими грозами.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.