У Чернівцях відремонтували частини шести вулиць

Новини Чернівців
2 122
0
У Чернівцях відремонтували частини шести вулиць

У Чернівцях станом на сьогоднішній день вже завершено капітальні ремонти на шести об’єктах. Це частина вулиці Південно-Кільцевої (від №285-Б на вул.Головній до залізничного переїзду), вулиці Шухевича (від. №32-А до вул.Мукачівської), міжбудинкові проїзди на вул.Коперніка,1а; вул.Стефюка,3-3Б – Полетаєва, 6; тротуари між будинкового проїзду на вул.Південно-Кільцевій, 9, а також вулиця Червоноармійська в районі годилівського розворотного кільця. Загальна площа капітально відремонтованого дорожнього покриття на даний момент складає понад 8 тисяч квадратних метрів. На ці роботи було використано понад 1300 тонн асфальту, загальна вартість вже завершених капремонтів міських доріг складає більш ніж 2 мільйони гривень.

Влада обіцяє, що капітальні ремонти на дорогах міста триватимуть і надалі. Так, найближчим часом планується виконати роботи по вулицях 26 Бакінських Комісарів (зі сторони вул.І.Підкови), Селятинській (на ділянці від вул.Курильської до вул.Київської), Вербовій (від буд №49 до вул.Лозівської) та Сторожинецькій (від вул.Шухевича до Ковельської). Про це повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
25 601
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 006
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
6 946
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 491
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 766
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 663
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 646
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 974
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 940
На Буковині кількох керівників освіти підозрюють у розтраті понад 5 млн грн
4 898