На Буковині санітарний лікар взяв хабар вікнами

Новини Чернівців / кримінал
2 819
0
На Буковині санітарний лікар взяв хабар вікнами

Розглянувши матеріали відносно в.о. головного лікаря Новоселицької районної санітарно-епідеміологічної станції, Новоселицький районний суд притягнув чиновника за вчинене ним корупційне правопорушення (ч.2 ст.172-2 Кодексу України про адмінправопорушення) до адміністративної відповідальності.

Використовуючи свої службові повноваження в.о. керівника СЕС викликав до себе двох приватних підприємців і запропонував їм "угоду": санстанція не чинитиме перепон у подальшій господарській діяльності їхніх підприємств та не притягуватиме їх до адмінвідповідальності у випадку виявлення вчинених правопорушень, натомість підприємці повинні надати йому винагороду у вигляді двох металопластикових вікон кожен. Розуміючи безвихідну ситуацію, підприємці погодилися на вимогу в.о. головного лікаря та у квітні 2012 року надали вікна за загальну суму 546 доларів США, що, відповідно до курсу НБУ, становить 4368 грн.

Суд визнав чиновника винним у вчиненні корупційного правопорушення і застосував до нього адмінстягнення із звільненням з роботи. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
6 875
15 найпопулярніших імен для хлопчиків: тенденції та традиції
5 240
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
5 055
Фахівці з Чернівців вирушили до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання
4 838
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 31 січня
4 002
Чернівці можуть офіційно визнати вуличних котів «мешканцями міста»: триває збір підписів
3 763
На Буковині знову застосовують екстрені відключення світла: яка причина
3 557
Бракує працівників і солі: мер Чернівців пояснив, чому не встигають прибирати сніг і лід
3 308
На кордоні з Румунією митники виявили приховані брендові товари на понад 3,7 млн гривень
3 289
Виховала не одне покоління: померла вчителька одного з ліцеїв у Чернівцях
3 246