Волонтер благодійного фонду в Чернівцях влаштувала нарколабораторію

Новини Чернівців / кримінал
2 645
0
Волонтер благодійного фонду в Чернівцях влаштувала нарколабораторію

Нещодавно працівники Чернівецького СІЗО у продуктовій передачі для одного із засуджених виявили медичний шприц, заповнений екстрактом опію. Заборонений препарат вилучили, а його власника – 25-річного мешканця обласного центру Костянтина Михая - затримали.

Вже у подальшому було встановлено, що цей "подарунок" для свого співмешканця приготувала 32-річна чернівчанка Оксана Катушева (волонтер одного із міських благодійних фондів), яка у своїй квартирі облаштувала своєрідну міні-лабораторію для виготовлення екстракту опію. Причому, не лише для себе, але й для реалізації іншим любителям "кайфу" - було доведено три епізоди збуту наркотиків.
Окрім того, у ході санкціонованого обшуку у її помешканні було вилучено 112 грамів макової соломки, 10 "доз" психотропної речовини "теофедрин" та обладнання.

Шевченківський районний суд м. Чернівці визнав обох причетними до даних протиправних дій та відрядив алхіміків у місця суворої ізоляції від суспільства: Міхая – на п’ять, а Катушеву – на шість років. В обох засуджених конфісковано особисте майно. Про це повідомляє прес-служба Територіального управління Державної судової адміністрації України у Чернівецькій області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 386
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
18 099
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 925
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 521
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 756
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
10 608
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 516
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 385
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 313
Допомога Чернівцям на мільйони: в якому стані подаровані чехами автобуси - фото
5 950


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.