У Чернівцях податківця вигнали з роботи за 2 тис. грн. хабара

Новини Чернівців / кримінал
3 025
0
У Чернівцях податківця вигнали з роботи за 2 тис. грн. хабара

У Чернівцях оштрафували та вигнали з роботи податківця за хабар у 2 тисячі гривень. Його він взяв у приватного підприємця, після чого мав звільнити підприємство останнього від перевірок.

Як повідомили у прес-службі обласної прокуратури, 22 травня 2012 року Першотравневий районний суд Чернівців розглянув відносно головного державного податкового ревізора-інспектора ДПІ обласного центру матеріали про притягнення його за корупційне правопорушення до адміністративної відповідальності (ч.1 ст.172 Кодексу України про адмінправопорушення).

Встановлено, що податківець вимагав та отримав від приватного підприємця хабар у сумі 2 тис. грн. за непроведення перевірки його фінансово-господарської діяльності.

Суд визнав інспектора винним у вчиненні адміністративного правопорушення і застосував адмінстягнення, яке передбачає також і звільнення з роботи.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
24 284
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
6 899
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
6 865
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 454
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 669
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 621
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 499
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 962
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 926
На Буковині кількох керівників освіти підозрюють у розтраті понад 5 млн грн
4 891