У Чернівцях 20 депутатів підписалися за відставку голови земельної комісії

Новини Чернівців
2 224
0
Двадцять депутатів Чернівецької міськради підписали звернення щодо винесення на розгляд сесії питання про відставку голови земельної комісії міськради, колитшнього бютівця Олексія Редька. Та секретар міськради Віталій Михайлішин проігнорував це звернення.

Про це на брифінгу повідомив голова фракції "Фронту змін" у міськраді Олексій Каспрук.

"... Раніше вона (міськрада) хворіла на хворобу землі. Судячи з усього ця хвороба невиліковна. Зламати ті схеми і відсторонити від них тих людей, які сьогодні рулять землею у місті не вдається. Секретар міської ради пан Михайлішин проігнорував звернення 20 депутатів щодо винесення на сесію питання про дострокове припинення повноважень голови земельної комісії Редька. Ми зараз не говоримо про те, чи могло це питання бути проголосованим у залі, більшість побоялася навіть винести його в сесійну залу", - сказав О. Каспркук.

Олексій Редько очолив земельну комісію після виборів 2010 року. Був одним з найбільш активних учасників конфлікту між частиною депутатів та тодішнім мером Миколою Федоруком та одним з ініціаторів його відставки.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Результати не потішили: назвали п'ятірку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найнижчі бали
7 715
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
5 395
"У засвіти йдуть найкращі": у ДТП загинув боєць Нацгвардії Олексій Сороцький
4 271
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 326
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 002
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
2 840
Закликали чинити опір ТЦК: у Чернівцях СБУ затримала двох провокаторів
2 824
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
2 640
На Буковині директор ліцею розтратив кошти, виділені на ремонт гуртожитку для ВПО
2 489
У Чернівцях кілька вулиць тимчасово залишаться без води: адреси
2 486


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.