На Буковині доступ до публічної інформації не обмежують

Новини Чернівців
2 098
0
Минає рік як був прийнятий Закон України “Про доступ до публічної інформації”. Про те, як він виконується на теренах нашого краю, розповів на прес-конференції начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату ОДА Микола Вережан. За його словами, для того, щоб цей важливий нормативний акт працював прозоро і ефективно, головою ОДА було підписано два розпорядження. Протягом року до облдержадміністрації надійшло 114 запитів на інформацію. Усім запитувачам надіслано відповіді, є лише одна відмова, оскільки справа знаходиться у суді.

Приміром, серед тих, хто звертався до ОДА, було 9 громадських організацій, 36 фізичних осіб. Найбільше запитів надійшло від іногородніх запитувачів, які здебільшого стосувалися роботи закладів освіти. А ще тендерних закупівель, викупу земель, роботи меблевої і хлібопекарської галузей, фінансування ОДА, того, скільки автотранспортних засобів обслуговує керівників облдержадміністрації.

Від початку цього року теж переважають іногородні запитувачі інформації – 31, а з нашої області – 20. Наразі тенденції до збільшення кількості тих, хто хоче мати доступ до публічної інформації, не спостерігається. Як повідомив Микола Вережан, незабаром функціонуватиме сектор доступу до публічної інформації. (Василь Гринюк).

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мільйони гривень – за рік: хто з посадовців Буковини отримує рекордну зарплату
41 026
Ранкова ДТП у Чернівцях на вулиці зі жвавим трафіком, рух ускладнений
34 152
У Чернівцях апеляція за позовами ТЦК масово скасовує рішення судів щодо фіктивних розлучень
27 539
У Чернівецькій ОВА облаштовують входи до ліфта: прорізи роблять на місці вікон
25 238
Нічна атака РФ: 172 ударні дрони по Україні, є влучання
24 447
Ворожі дрони над Буковиною та викриття банди організаторів підпільного казино. Головні новини
21 931
У Чернівцях готуються підняти ціни на проїзд: якою може бути вартість
20 570
Головна проблема – освітлення: як стадіон «Буковина» готують до вимог УАФ та УПЛ
19 868
У Чернівцях викрили директорку турфірми, яка ошукала клієнтів на 1.3 мільйона
18 488
Клічук розповів, де залишатиме своє авто після заборони паркування біля мерії Чернівців
17 379