Міліція Буковини шукає підозрілі предмети у людних місцях

Новини Чернівців / кримінал
2 686
0
Міліція Буковини шукає підозрілі предмети у людних місцях

У зв’язку із подіями, які сталися в місті Дніпропетровську та з метою попередження і недопущення вчинення аналогічних випадків на території Буковини, 27 квітня 2012 року весь особовий склад УМВС України в Чернівецькій області переведений на посилений варіант несення служби.

Створений оперативний штаб, який очолює особисто начальник УМВС області генерал-майор міліції Микола Харабара.

З 6 години 28 квітня співробітники райвідділів міліції міста Чернівці та апарату УМВС задіяні для обстеження та профілактичних заходів на території обласного центру. В районних відділах міліції області створені додаткові слідчо-оперативні групи.

Під час інструктажу задіяних міліціонерів керівництвом УМВС області розподілені маршрути для огляду територій масового відвідування громадян, прилеглих до об’єктів транспортної інфраструктури, адміністративних будівель та об’єктів життєзабезпечення, з метою виявлення підозрілих предметів (упаковки, коробки, валізи, сумки тощо), що можуть мати ознаки вибухових пристроїв, отруйних і пожежонебезпечних речовин.

Міліція просить мешканців міста Чернівці та інших населених пунктів області віднестися із розумінням до вищезазначених заходів та виконувати законні вимоги працівників міліції. У разі виявлення підозрілих предметів схожих на вибухові пристрої негайно телефонувати на номер "102". 

Також правоохоронці нагадують, що за неправдиві повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності, заради розваг або хуліганських спонукань, передбачено кримінальне покарання.
 

Сектор зв’язків з громадськістю
УМВС України в Чернівецькій області

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
24 284
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
6 899
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
6 865
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 454
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 669
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 621
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 499
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 962
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 926
На Буковині кількох керівників освіти підозрюють у розтраті понад 5 млн грн
4 891