Театр ляльок у Чернівцях отримав статус академічного

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес / новини
3 514
0
Театр ляльок у Чернівцях отримав статус академічного

Обласний театр ляльок отримав статус академічного. Відповідний наказ уже підписаний у Міністерстві культури.

- 11 квітня мені зателефонували з Мінкультури і повідомили цю радісну звістку. Чекали ми на неї ще з минулого року, відколи голова облдержадміністрації підписав відповідне клопотання до Мінкультури, - розповів начальник управління культури облдержадміністрації Іван ПЕТРУСЯК.

Новий статус – вища і зарплатня. За словами Івана Петрусяка, тепер творчі працівники театру ляльок мали би отримувати надбавку до зарплатні у розмірі 20 відсотків, інші працівники – 10 відсотків. Можливо, статус допоможе також і при ремонті, якого приміщення театру вже давно потребує.

На сьогодні статус "академічний" в області мають музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської та чотири колективи філармонії: Буковинський ансамбль пісні і танцю, камерний, симфонічний оркестри, камерний хор.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 200 856
Завтра на Буковині поховають 21-річну жінку, яку жорстоко вбив свекор і закопав на городі
1 027 328
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
120 164
У Чернівцях біля автостанції збудують супермаркет
84 540
Поліція розшукала 17-річного хлопця, який зник безвісти
57 608
Абрикоси підмерзли, а цвітіння затрималося: як заморозки вплинули на фруктові сади на Буковині
40 922
Чернівці 100 років тому: оживили старі фото міста - відео
35 368
Поліція показала, як на Буковині шукають зниклого 17-річного хлопця – відео
29 111
У Чернівцях подружжя виховало 25 дітей: як живе їхній дитячий будинок сімейного типу - відео МБ
22 552
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 400