У Чернівцях знесуть усі старі кіоски

Новини Чернівців
3 416
0
Нині у Чернівцях налічується майже 220 кіосків. Із них 44 хочуть демонтувати. Деяким власникам павільйонів доведеться реконструювати їх, щоби отримати дозвіл на продовження оренди. А в центральній частині міста взагалі заборонять встановлювати нові кіоски.

– Майже на кожній сесії міськради порушувалося питання щодо павільйонів. Депутати вирішували: продовжити термін їх роботи чи взагалі знести. Аби щоразу не виникали подібні проблеми, ми вирішили упорядкувати міські кіоски. Для цього створили спеціальну комісію, яка обійшла всі тимчасові споруди, – розповів головний архітектор Чернівців, голова комісії Сергій ГОМОНОВИЧ. – Існуючі кіоски ми поділили на три категорії. До першої віднесли ті, що знаходяться у задовільному стані й можна продовжити термін їх роботи.
Таких налічили 75.

Ще майже сто павільйонів, що належать до другої категорії, теж можуть продовжувати працювати. Але за умови, що власники реконструюють їх. Решта кіосків плануємо знести. Вони або встановлені самовільно, або занедбані й давно вже не використовуються. Наприклад, на початку вулиці Полєтаєва, бульварі Героїв Сталінграда, на Комарова –біля готельного комплексу "Черемош", навпроти залізничного вокзалу. Доведеться зносити кіоски Буденецького заводу мінеральних вод, якого вже немає. Нині у деяких приймають склотару, інші взагалі зачинені. Залишилися у спадок і старі кіоски "Молодьспортлото". Їх теж будемо демонтувати.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині на вихідних
9 940
Два-три каштани в шафу - і багаторічна проблема вирішиться сама собою: про що йдеться
7 759
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
6 168
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
6 137
Чи будуть буковинці взимку зі світлом: у Чернівціобленерго прокоментували ситуацію
6 125
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
5 933
У Чернівцях пільговий маршрут на Калічанку почне обслуговувати ЧТУ
5 643
"Золотий" генератор: ексдиректора лікарні у Чернівцях підозрюють у розтраті великої суми
5 403
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
4 491
Вічна пам'ять і шана. Сьогодні у Чернівцях попрощаються із двома захисниками
4 095


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.