У Чернівцях через аварію на водогоні були змушені залучати МНС

Новини Чернівців
1 686
0
Територіальне управління МНС у Чернівецькій області організувало підвіз технічної води трьома пожежними автоцистернами на вулиці Комарова, Полєтаєва і Стасюка у Чернівцях.

Про це повідомили у Відділі зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю УМНС в Чернівецькій області. .

Вранці, 22 лютого в м. Чернівці у зв’язку із аварійною ситуацією на водопроводі в районі вул. Головної – ТРЦ "DEPOt" були відключені від водопостачання мешканці вулиць Комарова, Стасюка, Парковий проїзд, провулків Індустріальний та Складський, частково вулиці Головної і прилеглих до неї. О 14:00 аварію на водопроводі було ліквідовано, а у 14:10 відновлено водопостачання.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 396
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
6 147
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 780
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 271
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 728
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 727
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 671
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 142
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 647
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 367