Чернівці прибирають 300 двірників та 40 одиниць техніки

Новини Чернівців
2 525
0
Сьогодні в Чернівцях на прибиранні міжбудинкових проїздів, дворів, тротуарів працюють 305 двірників та 14 одиниць техніки. Зокрема, поблизу житлових будинків прибирання снігу здійснюють 11 тракторів та 3 трактора-щітки. Найбільше техніки працює на території КЖРЕП – 9, найбільше двірників  – у КЖРЕП – 15, КЖРЕП – 12, КЖРЕП – 17.

На вулицях міста працює 19 одиниць техніки МіськШЕП, серед них 7 важких механізмів (2 грейдери, 4 самоскиди та 1 навантажувач). Від підприємств, установ та організацій міста для розчистки вулиць від снігу додатково залучено 7 од. техніки: 2 самоскиди, 2 грейдери, 1 навантажувач.

Від керівництва Чернівецької міської ради встановлено відповідальних чергових, які контролюють прибирання вулиць. Про це повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.

Нагадаємо, у Чернівцях налічується 1000 вулиць, загальна довжина яких становить приблизно 600 кілометрів.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 276
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 233
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
5 680
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 557
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
4 986
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 565
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 419
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 366
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 902
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 353