На Буковині більше 5 тисяч юнаків перевірять на придатність до військової служби

Новини Чернівців / новини
2 088
0
У Чернівецькій області 5,5 тисяч юнаків перевірять на придатність для проходження військової служби.

Про це повідомили у прес-службі ОДА.

Вже протягом тижня триває приписна кампанія щодо взяття на військовий облік юнаків 1995 року народження.
Станом на сьогодні, вже 328 юнаків визнано придатними до військової служби. Всього ж протягом січня-березня нинішнього року приписку до призовних дільниць у Чернівецькій області пройдуть майже 5,5 тисяч юнаків.

Як повідомили у відділі взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату ОДА, приписка до призовних дільниць проводиться для взяття громадян на облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності та рівня фізичної підготовки. 

На підставі даних про приписку військовими комісаріатами проводиться попередній розподіл призовників за видами Збройних Сил та іншими військовими формуваннями України. Фахівці військових комісаріатів проводять з юнаками індивідуальні бесіди і тестування, а також вивчають фізичні, розумові і психологічні здібності майбутніх військовослужбовців. Триватиме приписна кампанія до 31 березня, після чого юнакам вручать приписні свідоцтва.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мобілізація на Буковині: Осипенко анонсував більше рекрутингових центрів і кінець «бусифікації»
19 947
У Чернівцях штормовий вітер піднімає дах будинку - відео
18 781
Вважався зниклим безвісти: на Буковині востаннє додому повертається Олександр Савчук
18 621
Доплата за стаж: хто отримає спеціальну надбавку у 2026 році
18 094
«За що так Чернівці не любите?»: депутат обурився прибуттям потяга до Києва о 5:30
18 022
Осипенко призначив кураторів над районами Буковини - хто за що відповідатиме
16 952
"Щирі співчуття родині": на Буковині у ДТП загинула випускниця ЧНУ
12 241
Гуцули дружні, серед дністровців - конкуренція: враження Осипенка від громад Буковини
11 917
Мільйони гривень зарплати та криптовалюта: декларації посадовців Буковини з чималими статками
11 812
Військового з Буковини, якого звільнили з полону, понад три роки утримували у Чечні
10 169