Співробітники СБУ в Чернівецькій області та оперативно-розшукового відділу Чернівецького прикордонного загону затримали при переміщенні через україно-молдовський кордон українця, який нелегально перевозив понад 590 грамів наркотичної сировини.
Про це повідомили у прес-службі УСБУ України в Чернівецькій області. 
Встановлено, що місцевий мешканець, який керував вантажним мікроавтобусом "Мерседес-Віто", перетинаючи кордон через КПП "Росошани" обласної митниці, намагався незаконно ввезти до України  особливо небезпечний наркотичний засіб – макову солому – у великих розмірах. 
Під час огляду транспортного засобу правоохоронці виявили між водійським та пасажирським сидінням загорнуті у камуфльований одяг три поліетиленові пакети, в яких знаходилася речовина світло-коричневого кольору. Проведений експрес-аналіз підтвердив, що це макова солома.
Слідчим СБУ в Чернівецькій області стосовно громадянина України порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Даний злочин карається  позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна. 
Чоловіка затримано, наркотична сировина та транспортний засіб вилучено.
Триває слідство.
      
      
      
      
      
   
   
   
   
    






      
   