Переробкою молока на Буковині займається лише одне підприємство

Новини Чернівців / новини
2 342
0
Переробкою молока У Чернівецькій області займається лише одне підприємство. Це - ТОВ “Аполло”, яке переробляє близько 35 тонн молока в тиждень.

Про це повідомили у прес-службі Чернівецької ОДА.

У Кіцманському районі функціонують чотири племінні заводи які займаються вирощуванням великої рогатої худоби та реалізацією племінного молодняку Української червоно-рябої молочної породи – АТЗТ “Мирне”, ТОВ “Валявське”, СВК “Зоря”, ПСП “Мамаївське”. За 9 місяців поточного року в господарствах Кіцманського району валовий надій складає 8,2 тис. тонн молока, середній надій на корову – 3 тис. 704 кілограми, товарність молока в цьому районі – 94%. В Новоселицькому районі займаються виробництвом молока та вирощуванням племінної худоби 2 господарства – АПОП ”Аврора” – племінний репродуктор, та агрофірма імені Суворова – племінний завод. Валовий надій по району складає 3,3 тис тонн, середній надій на корову – 3 тис. 157 кг, товарність молока – 92%. До кінця поточного року валове виробництво молока по всіх категоріях господарств очікується у кількості 305,3 тисячі тонн.

У Чернівецькій обласній державній адміністрації також підрахували, що кожна буковинська корова цього року дала на 12 літрів молока більше, ніж минулого.

За 9 місяців поточного року господарствами всіх категорій вироблено 226,4 тис. тонн молока. Середній надій молока на 1 корову у сільськогосподарських підприємствах збільшився порівняно з минулим роком на 12 кг і становить 3 тис. 158 кг. Найбільше виробляється молока в господарствах Кіцманського району, де середній надій на корову складає 3 тис. 704 кг, Новоселицького – 3 тис. 157 кг, Кельменецького – 2 тис. 643 кг.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
15 850
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
14 049
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 736
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
9 520
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
7 307
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
7 298
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 210
У Чернівцях зустріли траурний кортеж із загиблим бійцем Владиславом Оленюком - фото
5 377
По 5 тисяч євро з "клієнта": на Буковині викрили неповнолітніх провідників ухилянтів
4 660
Під час виконання бойового завдання загинув воїн з Буковини Андрій Боклач
4 508


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.