Від своїх звинувачень зек-утікач відмовився

Новини Чернівців / кримінал
3 155
0
Ув’язнений Сокирянської колонії Іван Бабюк, який утік 26 вересня і був затриманий 14 жовтня у Києві, відмовився від своїх звинувачень на адресу керівництва колонії.

Нагадаємо, працівники однієї з юридичних компаній Києва повідомили газеті "Сегодня" про те, що Бабюк утік з колонії через беззаконня адміністрації. Нібито персонал, заявив він, відпускає зеків із зони в звільнення, щоб ті займалися крадіжками і пограбуваннями - відбирали у людей мобілки, гаманці, плеєри, добували наркотики і несли це "добро" в колонію. Хто відмовляється, жорстоко б'ють. Після декількох відмов його пригрозили убити. Хотів перевестися до іншої установи, але начальство прохання не ушанувало. І він, зневірившись і побоюючись розправи, утік.

- Утікача доставили в колонію 15 жовтня, - розповів molbuk.ua заступник начальника відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області, полковник внутрішньої служби Олександр ФУСТІЙ. – Того ж дня він написав пояснювальну записку з приводу втечі. Зокрема, пояснив свою втечу бажанням побачити дружину і дітей. Також написав, що не має претензій до адміністрації колонії. Також визнав, що після втечі злякався свого вчинку і подався до Києва. Там звернувся до якоїсь юридичної фірми, там його пригостили чаєм з бутербродом. Щось там він їм розповідав, але що саме – не пам’ятає.

Олександр Фустій також розповів, що скарг на адміністрацію від ув’язнених немає, ситуація в установі керована. Відділ пенітенціарної служби України В Чернівецькій області готує офіційне спростування публікації в газеті "Сегодня".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 199 668
Завтра на Буковині поховають 21-річну жінку, яку жорстоко вбив свекор і закопав на городі
1 027 152
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
119 639
У Чернівцях біля автостанції збудують супермаркет
84 486
Поліція розшукала 17-річного хлопця, який зник безвісти
57 583
Абрикоси підмерзли, а цвітіння затрималося: як заморозки вплинули на фруктові сади на Буковині
40 884
Чернівці 100 років тому: оживили старі фото міста - відео
35 313
Поліція показала, як на Буковині шукають зниклого 17-річного хлопця – відео
29 105
У Чернівцях подружжя виховало 25 дітей: як живе їхній дитячий будинок сімейного типу - відео МБ
22 525
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 161