Папієву подарували університет, а Михайлішину – ратушу (ФОТО)

Новини Чернівців / новини / День міста - 2011 / спецтема
4 178
0
Чернівецькі кондитери подарували секретареві міської ради Віталію Михайлішину та губернатору Михайлові Папієву торти із зображенням ратуші та університету.

Чиновники були вражені, почувши, що старовинні листівки на тортах їстивні і їх можна з’їсти.

"Я не проти скуштувати шматочок міської ради, –пожартував Михайло Папієв, зацікавлено оглядаючи торти. – Хоча університет – це теж добре. Ці старовинні листівки австрійського та румунського періодів такі гарні, навіть не віриться, що їх можна їсти. Цікаво буде їсти такий історичний торт".

– Керівникам міста та області ми подарували по найвідомішій архітектурній пам’ятці – ратушу та університет, які можна буде з’їсти. До Дня міста ми спекли торти і тістечка зі старовинними листівками видів нашого міста, які знайшли в Інтернеті, – розповіла директор приватного підприємства Олена Сава. – Хотілося, щоби свято у чернівчан асіціювалося з містом. Двокілограмовий торт коштує сто гривень. Спекли 30 тортів і двісті тістечок з видами Чернівців, але їх вмить розібрали ще зранку. Ми також приготували десятикілограмовий торт з десятками листівок, який будемо роздавати чернівчанам безкоштовно. Знімки виготовлені за спеціальною технологією. Використовували рисовий папір, на який можна накладати будь-який знімок. У нас замовляють торти з фото наречених, іменинників, дітей. Ми придбали спеціальне обладнання, щоби виготовляти такі торти.

Папієву подарували університет, а Михайлішину – ратушу (ФОТО)


Папієву подарували університет, а Михайлішину – ратушу (ФОТО)


Папієву подарували університет, а Михайлішину – ратушу (ФОТО)

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
30 771
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
14 108
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
11 735
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
10 656
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
8 834
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
8 422
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
6 641
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
5 549
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
4 838
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
4 558