За дзвінок про «замінування» клубу чернівчанину дали півроку арешту

Новини Чернівців / кримінал
2 430
0
До шести місяців арешту та виплати 5 тисяч гривень збитків засуджено 27-річного чернівчанина, який наприкінці минулого року повідомив про закладення вибухового пристрою біля торгового центру "Екватор" на вулиці Руській обласного центру.

В ході слідства було встановлено, що він разом зі своїм товаришем, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння зайшли до інтерактивного клубу, який розташований поруч з ТЦ "Екватор", де продовжили вживати спиртні напої. Близько 4 години ранку 27-річний хлопець запропонував товаришу покинути клуб, але той відмовився. Тож вийшовши він вирішив зателефонувати в МНС та повідомити про замінування території поблизу клуб, сподіваючись на те, що прибувши на місце оперативні служби евакуюють відвідувачів клубу. Так все й сталося, але цей телефонний дзвінок був дуже дорогим.

Суд врахував як пом’якшуючі так і обтяжуючі обставини при винесенні вироку. Було враховано, що підсудний має на утриманні трьох неповнолітніх дітей, але також було враховано, що він раніше судимий (у 2004 році він був засуджений за крадіжку до 3 років позбавлення волі) до того ж злочин вчинив у стані алкогольного сп’яніння.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області нагадує, що що за подібні жарти настає кримінальна відповідальність за статтею 259 Кримінального кодексу України - Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності. Ця стаття передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років. А у разі якщо особа, яка скоїла хибне повідомлення не досягла 16-річного віку, відповідальність, у тому числі і відшкодування збитків, нестимуть батьки.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
36 764
На Буковині рятувальники виловлювали гадюку та ліквідовували гніздо шершнів
14 123
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 345
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 661
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
8 178
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
7 607
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 712
Після рекордної спеки — грози та град: на Буковині різко зміниться погода
5 880
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
5 589
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
4 339