У центрі Чернівців перекрили рух, бо готуються до приїзду міністра

Новини Чернівців / політика, влада
3 138
0
У центрі Чернівців перекрили рух, бо готуються до приїзду міністра

У центрі Чернівців перекрито рух транспорту. Зокрема, на розі вулиць Гагаріна і Сагайдачного патруль ДАІ спрямовує всі автівки, що прямують до центру, на вулицю Богдана Хмельницького. Навіть візуально помітно, що через Центральну площу рухається значно менше транспорту, ніж зазвичай.

Як повідомив кореспонденту molbuk.com інспектор ДАІ, правоохоронці готуються до приїзду міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, запланованого на завтра.

Однак після розмови з журналістом патруль ДАІ припинив свою роботу і поїхав з перехрестя. Рух транспорту відновився.

Нагадаємо, 20 серпня до Чернівців приїде міністр Могильов. Він передасть буковинським правоохоронцям 28 автомобілів. Серед них автомобілі для підрозділів ДАІ, підрозділів ППС, автозак та карета швидкої.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
36 771
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
32 406
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
27 940
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
20 550
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
16 982
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
16 060
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
15 564
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
13 925
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
9 086
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
6 683