«Буковина» розпочала сезон з нічиєї

Новини Чернівців / спорт
2 853
0
Чернівецька футбольна "Буковина" в першому матчі чезону 2011-2012 років у першій лізі вдома зіграла внічию 1:1 з "Геліосом" (Харків).

"Буковина" повела у рахунку вже на 2-й хвилині зустрічі. Голкіпер суперника Сидоренко порушив правила у власному штрафному майданчику проти Семенюка, і арбітр зустрічі вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало виконав сам Семенюк. Через 9 хвилин штрафний виконував Тарасенко. М’яч влучив у "стінку" з гравців "Буковини". Після цього двічі вдало зіграв голкіпер "Буковини" Мусієнко.

Гості зрівняли рахунок на 34 хвилині гри ударом головою. Чернівчани мали кілька нагод заити другий гол, але не скористалися ними.

За десять хвилин до завершення зустрічі важку отримав нападник "Буковини" Роман Степанков. Як сказав після зустрічі головний тренер ФСК "Буковина" Вадим Заяць, у Романа зламано три кістки.

На 88 хвилині на ворота "Буковини" виходив Лозовий. Футболіст гостей завдав сильного удару з гострого кута. Мусієнко зреагував на "постріл" суперника.

До основного часу гри Олексій Лаврів додав 9 хвилини. За цей час забити командам не вдалося. На жаль, новачок "Буковини" Олександр Артьоменко на 7 доданій хвилині отримав друге попередження та достроково залишив футбольне поле. Про це повідомляє прес-служба ФСК "Буковина".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 203 193
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
121 353
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 765
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
16 935
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 204
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 629
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
13 986
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 593
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 748
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
10 816