Українські бюджетники масово кидають роботу

Новини Чернівців / гроші / суспільство
3 619
0
Низькі зарплати бюджетників спричиняють масовий відтік кадрів. Вже зараз, як зізнаються в держструктурах, там йде масовий відтік кадрів. Причому з чисто грошових причин: адже в більшості немає можливості брати хабарі, а на зарплату прожити неможливо.
Повідомляє tsn.ua.

Попри те, що з 1 липня бюджетникам підвищать оклади в середньому на 1,5% (15-25 грн), а з урахуванням доплат за стаж роботи, її інтенсивність тощо - на 50 грн.
Якщо ситуація не зміниться, вже через рік у бюджетній сфері не буде кому працювати.

До кінця року буде ще кілька підвищень (в цілому на 200 грн). Але все-таки підвищення зарплат до кінця року навіть на кільксот гривень - це мізер, з урахуванням низького рівня зарплат, пише видання "Сегодня".


Найближчим часом становище може різко загостритись. Під час кризи бюджетники трималися навіть за низькі зарплати - адже іншої роботи не було - йшли масові скорочення в приватних компаніях. Але зараз економіка піднімається, і в приватному секторі збільшуються зарплати і активно створюються нові робочі місця. Розрив між доходами працівників недержавних структур і бюджетників нині вже вищий, ніж був до кризи, і продовжує збільшуватися.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Багато разів прощався з життям»: освітянин-воїн із Буковини майже пів року пробув на позиціях у напівоточенні
4 524
Що краще - згрібати опале листя, залишати чи скошувати: рекомендації фахівців
4 401
«Українки – красиві й самодостатні!»: чернівчанка представила Україну на «Місіс Всесвіт»
4 243
Українцям готують нові соцвиплати: хто їх може отримати
3 030
Оновлять календар профілактичних щеплень: безкоштовно вакцинуватимуть від вірусу папіломи
2 635
Повністю знесли: у Чернівцях ремонтують огорожу історичного цвинтаря
2 631
«У мене характер воїна»: чернівчанка Анна Беженар стала чемпіонкою світу з панкратіону
2 428
З квітами та свічками: буковинців просять зустріти загиблого героя Миколу Івануцу
2 385
Доставка газу вже незабаром може подорожчати: хочуть змінити порядок нарахування
2 300
Війна забрала ще одного Героя: загинув воїн з Буковини Володимир Коринецький
2 028


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.