Чернівецькі перевізники бояться везти людей до Києва на підтримку Тимошенко

Новини Чернівців / політика, влада / суспільство
3 539
0
Близько тисячі буковинців збираються вирушити до Києва, де 24 червня о 9.00 має розпочатися судове слухання у справі екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко за обвинуваченням у перевищенні службових повноважень при укладенні газових контрактів.

Як повідомив в.о.голови обласної організації ВО "Батьківщина" Іван МУНТЯН, перевізники відмовляються везти людей з Чернівців для участі у мітингу на підтримку Тимошенко.

- Близько тисячі людей з усіх районів Чернівецької області вирушають до Києва. Хтось поїде своїм транспортом, хтось від районних організацій. Замовити єдиний транспорт ми не можемо, бо перевізники відмовляються нас везти, коли чують що ми їдемо до Києва на мітинг на підтримку Тимошенко, - сказав Іван Мунтян.

Кореспондент molbuk.com зателефонував до одного з перевізників та поцікавився можливістю поїздки до Києва.

Перевізник повідомив, що автобуси відправляються о 20.00 з вулиці Комарова 23 і 24 червня. Запитав, скільки є охочих поїхати до Києва і для чого. Коли ж дізнався, що мета поїздки – участь у мітингу, сказав, що вільних місць немає ні на рейс 23, ні на 24 червня.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
30 703
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
24 143
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 820
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 563
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 746
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 464
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
6 134
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
6 009
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 946
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
5 880