Максимюк каже, "Калинку" не приватизовуватимуть

Новини Чернівців / економіка, бізнес / топ новини
2 945
0
Зустрічаючись із підприємцями у Чернівцях, в. о. гендиректора Калинівського ринку Василь Максимюк в першу чергу наголошував на тому, що жодна приватизація, про яку ширяться чутки, ринку не загрожує, - повідомляє прес-служба ринку.

- Це підприємство було, є і залишатиметься в комунальній власності міста Чернівці, навіть не зважаючи на те, що така форма власності створює певні складнощі у керуванні ринком, - сказав Максимюк.

Іншою важливою тезою його звернень до підприємців була відмова у найближчій перспективі від будь-яких реконструкцій та перепланувань території підприємства. Василь Максимюк відзначає, що вбачає велику потребу у розширенні цієї території, проте не для розміщення нових торгових місць, а з метою будівництва зручних транспортних розв’язок і місць для паркування автомобілів та автобусів. За його словами, в разі позитивного вирішення цього питання ринок зміг би залучити до себе набагато більше відвідувачів з інших областей України.

Крім того, виконуючий обовʼязки гендиректора Калинівського ринку відзначив значні зусилля попереднього керівництва з перенесення за межі території підприємства високовольтної лінії електропередач і зауважив, що є надія нарешті завершити ці роботи до кінця поточного року.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
36 636
На Буковині рятувальники виловлювали гадюку та ліквідовували гніздо шершнів
13 840
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 252
Відключення світла взимку: список речей, які українцям варто купити вже зараз
9 642
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 402
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
7 311
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 453
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
6 225
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
5 506
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
4 133