Віце-губернатор Буковини не хоче обговорювати Чернівецьку міську раду

Новини Чернівців / політика, влада
2 908
0
Перший заступник голови ОДА Гергій Галиць не вбачає можливості розгляду на сесії обласної ради питання, які стосуються Чернівецької міської ради, оскільки це два самостійні суб’єкти самоврядування, які не підконтрольні один одному.

“Чернівецька міська рада – це абсолютно самоврядний орган, і у його діяльність не має права втручатися ні обласна рада, ні обласна державна адміністрація, ні жоден інший орган виконавчої влади, за винятком контролю за виконанням делегованих державою повноважень", – відзначив Георгій Галиць.

За його словами, нам потрібно навчитися поважати норми законодавства про місцеве самоврядування.

"Ми прямуємо до Європи, яка передусім є Європою регіонів, де визначальну роль відіграє саме місцеве самоврядування, і ми повинні орієнтуватися на європейський досвід", – сказав Георгій Галиць.

Про це йшлося на зустрічі з лідером обласної організації партії “Фронт змін”, депутатом обласної ради Максимом Бурбаком.

Керівник фракції Партії регіонів у обласній раді Гергій Галиць висловив сумнів щодо здатності "Фронту змін" ініціювати проведення позачергової сесії, позаяк усі запропоновані до розгляду питання не належать до компетенції обласної ради і не будуть підтримані необхідною більшістю депутатів. "Фронт змін" намагається запустити чергову хвилю своєї піар-кампанії, чудово розуміючи, що вона не досягне задекларованої мети", - прокоментував результати зустрічі Георгій Галиць. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
76 234
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
73 874
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
41 758
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
32 764
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 205
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 613
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 508
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 455
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
16 037
"Йому би жити й жити": загинув захисник із Буковини Степан Татарин
11 369