Бойчук вже не голова Заставнівської районної ради

Новини Чернівців / політика, влада / Побиття рибалок у Заставні
4 019
0
Михайло Бойчук з 14 квітня не є головою Заставнівської районної ради.

Сесія Заставнівської районної ради 14 квітня задовольнила заяву голови райдержадміністрації Михайла Бойчука про його звільнення з посади голови районної ради. Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Нагадаємо, Президент Віктор Янукович призначив Михайла Бойчука головою Заставнівської райдержадміністрації у квітня 2010 року. У жовтні 2010 року він був обраний депутатом Заставнівської ради від Партії регіонів, при цьому є позапартійним. У листопаді 2010 року районна рада обрала Михайла Бойчука головою. До 14 квітня 2011 року він поєднував дві посади.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.