На Буковині сталися вісім пожеж

Новини Чернівців
279
0
пожежа


За минулу добу на території Чернівецької області зареєстровано 12 подій. Рятувальники ліквідовували пожежі у житловому секторі та на відкритих територіях, а також надавали допомогу населенню.

Про це повідомляє управління ДСНС у Чернівецькій області.


У селі Костинці Чернівецького району сталася пожежа у господарській будівлі. Про займання рятувальників повідомила сусідка. До прибуття пожежно-рятувального підрозділу осередок вогню на площі 30 м² ліквідували сили місцевої пожежної команди. Внаслідок пожежі дерев’яну споруду знищено повністю. Причина займання встановлюється.

У селищі Путила Вижницького району виникла пожежа у нефункціонуючій будівлі. Рятувальники ліквідували вогонь на площі 25 м². Причиною займання стало потрапляння малокалорійного джерела запалювання на горючий матеріал.

Ще 4 пожежі сталися на відкритих територіях області. У селі Годилів Чернівецького району горіло сміття на площі 70 м², у селі Круглик Дністровського району — суха трава на площі 50 м², яку до прибуття рятувальників ліквідували сили добровільної пожежної команди.

У Сокирянах сталося займання дерева на площі 4 м², а у Путилі горіли дерево та сміття на незначній площі. Причини займань встановлюються.

Також упродовж доби зафіксовано два випадки короткого замикання без подальшого горіння: у Чернівцях — в електромережі легкового автомобіля, у Сокирянах Дністровського району — в електропроводці житлового будинку.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10