Загибеллю дитини в ліфті у Чернівцях зайнялася прокуратура

Новини Чернівців / кримінал / топ новини
3 660
0
У суботу, 26 березня, на вулиці Герцаївській, 16А, внаслідок падіння ліфту помер 10-річний хлопчик. Як повідомили в управлінні МНС Чернівецької області, трагедія сталася на території недобудованого приміщення. 10-річного сина будівельника, який проводив завершальні роботи на будівництві будинку, затисло ліфтом під час підйому з підвального приміщення на перший поверх.

Відразу ж на місце події виїхала машина швидкої медичної допомоги. Хлопчика намагалися реанімувати, але було надто пізно. За словами головного лікаря станції швидкої медичної допомоги Любові Човган, смерть у дитини наступила моментально.

- У хлопчика були розтрощені кістки тазу та повністю пошкоджені внутрішні органи, - каже Любов Човган. – Ці травми повністю несумісні з життям.

Як розповіли на комунальному підприємстві "Чернівціміськліфт", обслуговуванням ліфтів у будинках приватної власності вони не займаються.

За інформацією прес-служби обласної прокуратури, вантажний ліфт у будинку був встановлений без належного документального оформлення.

Проти приватного підприємця, який влітку минулого року розпочав будівництво будинку на вулиці Герцаївській і який досі не зданий в експлуатацію порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.275 КК України (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівельних споруд).

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 863
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 882
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 466
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 671
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 036
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 857
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 503
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 512
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 327
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 321