
Судитимуть чернівчанина, який у стані наркотичного сп’яніння збив велосипедиста. Досудове розслідування завершене.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише molbuk.ua
Аварія трапилася 24 травня цього року на вулиці Білоруській у Чернівцях. 42-річний чернівчанин, керуючи автомобілем "Lanos" у стані наркотичного сп’яніння та під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, збив 44-річного велосипедиста.
Внаслідок аварії водій велосипеда отримав травми середнього ступеня тяжкості.
Наразі слідчі Чернівецького РУП завершили досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом відносно кермувальника до суду. Йому інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.
Відповідно до санкції статті, чоловіку загрожує до трьох років ув'язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram






