На Буковину насуваються грози: синоптики попередили про погіршення погоди

Новини Чернівців / топ новини
902
0
гроза Чернівці


У Чернівецькій області погіршиться погода. Через негоду оголошений I рівень небезпеки (жовтий).

Про це повідомляє Український гідрометеоцентр.


Попереджають про погіршення погодних умов та грози у більшості областей України.

У найближчі три години та із утриманням до кінця доби 13 липня на більшій частині території України, зокрема у Києві та області, очікуються грози.

Негода омине лише Харківську, Донецьку, Луганську, Дніпропетровську, Запорізьку, Херсонську області та Крим.

Грозовий фронт затримається і на наступну добу:

вночі 14 липня грози прогнозують у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Київській, Одеській, Миколаївській, Черкаській та Кіровоградській областях; вдень 14 липня грози поширяться по всій території України.

У Чернівецькій області за прогнозами синоптиків короткочасний дощ, гроза. Температура вночі +13-18°, в горах +9-14°, вдень +22-27°, в горах +17-22°.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10