Дива не сталося... Підтвердилася загибель воїна з Буковини Вадима Познахірьова

Новини Чернівців / Війна з Росією
3 519
0
захисник

Великокучурівська громада втратила ще одного Героя. Люди мали великі сподівання, що земляк повернеться додому живий, але, на жаль, підтвердилася страшна правда. 8 липня 2026 року родині вручили сповіщення про загибель жителя села Тисовець – Познахірьова Вадима Михайловича, 25 січня 1988 року народження.

Про це повідомив голова громади Василь Тодеренчук, пише molbuk.ua


Він став на захист України , мужньо виконуючи свій святий обов'язок. Після тривалого часу, коли зв’язок із ним обірвався, Воїн вважався зниклим безвісти. Усі ці місяці родина жила з непохитною надією до останнього дня, вірячи в диво та чекаючи на бодай якусь звістку.

захисник

На жаль, дива не сталося — результати ДНК-експертизи підтвердили, що серце Героя зупинилося ще у січні 2025 року під час виконання бойового завдання в районі Петропавлівка Донецької області.

У воїна вдома залишилися згорьована мати, дві сестри та брат.

Про час, дату та маршрут зустрічі кортежу із тілом загиблого Героя, а також про чин поховання повідомлять додатково.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
10 378
У Чернівецькій області попрощаються відразу із п'ятьма захисниками
6 582
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
3 480
“Коли творю – стаю живою”: історія чернівчанки, яка малює картини долонями
3 108
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
2 991
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
2 886
У центрі Чернівців чоловік викрав реабілітаційне крісло з волонтерського центру
2 836
Чому Мигівка «мерехтить» у туманах: історія карпатської річки на Буковині
2 537
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 399
У міськраді пояснили, чому замінюють банер у центрі Чернівців
2 374