
Фото: Кіцманська громада
Сьогодні, 28 червня, у селі Давидівці Кіцманської громади відбулося відкриття Алеї Слави полеглих захисників.
Про це повідомляє Кіцманська громада, пише molbuk.ua
Розпочався захід спільною молитвою та молебнем за полеглими Захисниками і Захисницями України.









"Алея Слави - це не лише місце пам’яті. Це священний простір вдячності, честі та національної гідності, де кожен портрет і кожне ім’я нагадуватимуть нинішнім і прийдешнім поколінням про безмежну відвагу, самопожертву та незламність українських воїнів, які стали на захист рідної землі", - ідеться у дописі.













Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram






