
Фото: КП Чернівціводоканал
У період спекотної погоди КП "Чернівціводоканал" встановило та забезпечило роботу розпилювачів води в центральній частині міста.
Про це повідомили на підприємстві, пише molbuk.ua
Наразі розпилювачі працюють на Центральній та Соборній площах, де чернівчани та гості міста можуть освіжитися під час перебування на відкритому повітрі.

Фахівці підприємства також завершують підготовчі роботи для встановлення ще одного розпилювача води у вигляді арки. Найближчим часом він запрацює на Центральній площі.
Як повідомлялося, Буковину накрила справжня спека, яка до кінця тижня і на початку наступного посилиться до +37 градусів.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram






