
Фото ілюстративне
У Чернівцях судитимуть двох чоловіків, які нанесли тяжкі тілесні ушкодження жителю Києва. Поліцейські зібрали достатню кількість доказів протиправних дій фігурантів, які у ніч на 10 травня цього року завдали численних ударів в область голови та тулуба 32-річному чоловіку. Обвинувальний акт відносно зловмисників слідчі поліції скерували до суду.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише molbuk.ua
Правоохоронці з’ясували, що між двома чернівчанами 18 і 21 років та 32-річним жителем Києва виник словесний конфлікт, який переріс у бійку. У ході інциденту жителі Чернівців завдали старшому чоловіку численних ударів в область голови та тулуба.
Потерпілого госпіталізували до лікарні для надання необхідної допомоги.
Правоохоронці затримали зловмисників у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.
Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, травми, які отримав 32-річний чоловік, належать до тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя.
Наразі слідчі поліції за процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Чернівці завершили досудове розслідування та скерували до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом. Чернівчанам інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального Кодексу України.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram






