Юні буковинські лучники стали чемпіонами України

Новини Чернівців / спорт
156
0
Юні буковинські лучники стали чемпіонами України


Юні буковинські лучники дуже успішно виступили на чемпіонаті України у Львові, посівши всі сходинки п'єдесталу пошани.

Про це кореспондентові molbuk.ua повідомила Заслужена тренерка України. Наталя Єгорова.


182 спортсмени з різних куточків України, із них 30 буковинців, змагалися в індивідуальній та командній першості.

Спортсмени вікової категорії U-15 стріляли на дистанціях 40 метрів, а старші - U-21 - вражали ціль на відстані 70.

До слова, 70 метрів - це стандарт олімпійської програми.

В індивідуальній першості у програмі олімпійського луку серед юніорок чемпіонкою України стала наша Ольга Чеботаренко, майстриня спорту міжнародного класу.

Особисте "золото" у своїй категорії (U-15) здобула і юна буковинка Марія Рубан.

Її однолітка Дар'я Заплітна виборола "срібло".

Серед хлопців цієї ж вікової групи третю сходинку п'єдесталу в особистій першості заслужено посів наш Володимир Гуцуляк.

У змаганнях командної першості маємо ще дві срібні медалі. Йдеться, зокрема, про збірну команду Чернівецької області N2 серед дівчат U-15 у складі: Дар'я Заплітна, Любов Радомська і Марія Рубан.

Срібними призерами у командній першості стали і буковинські хлопці - члени збірної команди Чернівецької області N2 у віковій категорії U-15 Юрій Гаврилюк, Володимир Гуляк та Марко Лаврентович.

Тренують буковинських лучників-переможців заслужені тренери України: Наталя і Володимир Єгорови, Віталій Єрмістий і Надія Сакало, Світлана Капанадзе та Дмитро Чеботаренко, а також тренери Олег Осипенко, Алла Арініна та Віктор Богатирець.

Автор - Сергій Кукурудз.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10