У Чернівцях судитимуть посадовців за махінації на ремонті Хотинської: збитки майже 850 тис. грн

Новини Чернівців / кримінал
2 179
0
У Чернівцях судитимуть посадовців за махінації на ремонті Хотинської: збитки майже 850 тис. грн


У Чернівцях директора підрядної компанії та керівника інжинірингової організації обвинувачують в організації схеми незаконного заволодіння бюджетними коштами під час капітального ремонту дороги.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

За даними слідства, під час капітального ремонту вулиці Хотинської у Чернівцях посадовці діяли у змові. Директор підрядної організації вніс до актів приймання виконаних робіт недостовірні відомості, зокрема щодо щільності верхнього шару асфальтобетонного покриття, який фактично не відповідав вимогам проєктно-кошторисної документації.

Попри це, акти були підписані та передані замовнику, після чого на рахунок підрядної організації було перераховано 847 839 гривень бюджетних коштів.


Наразі обвинувальні акти щодо обох фігурантів скеровано до суду.

Директору підрядної компанії інкримінують ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Керівнику інжинірингової організації інкримінують ч. 2 ст. 27, ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 366 КК України.

Фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до трьох років та з конфіскацією майна.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
11 936
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 311
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
5 246
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
4 602
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
4 239
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 132
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
3 588
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
3 542
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 376
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 008