Випускний-2026 у Чернівцях: скільки коштує зібрати образ для свята

Новини Чернівців / фоторепортаж / life_style / гаряча тема
814
0
Випускний-2026 у Чернівцях: скільки коштує зібрати образ для свята


У Чернівцях стартував сезон випускних – і Калинівський ринок уже живе у ритмі святкових покупок. Біля рядів із сукнями хтось шукає блискучу вечірню сукню з камінням, хтось – стриманий костюм.

Продавці кажуть: цьогоріч покупців значно більше, ніж торік, передає molbuk.ua.


"Зараз саме середина сезону. Люди активно купують святковий одяг. На кожен смак знайдеться свій варіант", – розповідає продавчиня Марія.

За словами продавців, випускні у школах традиційно відбуваються в середині червня, тож найбільший ажіотаж на ринку очікують саме наприкінці травня та на початку літа.

На Калинівському ринку – десятки рядів із вечірнім одягом. Тут можна знайти як бюджетний образ, так і вбрання за кілька сотень євро.





"Є покупці, які хочуть щось дуже святкове, з дорогим оздобленням. А є ті, хто шукає щось простіше й зручніше", – каже продавчиня Анна.

За її словами, ексклюзивні моделі привозять із Туреччини та Італії. Такі сукні пошиті із дорожчих тканин, мають складніше оздоблення, тому й коштують від 200-300 доларів або євро.

Скільки коштує випускний одяг

Ціни на жіночі сукні стартують приблизно від 3000 гривень за коротші моделі. Довгі вечірні сукні коштують у середньому від 5000 до 6500 гривень. Водночас, у магазинах Чернівців можна знайти й дешевші варіанти, але вони мають менше святкового оздоблення.







До образу додають взуття на підборах, сумочки та аксесуари. Взуття з екошкіри коштує від 1300 гривень. Моделі з натуральних матеріалів – до 3500. Маленькі святкові сумочки можна знайти приблизно від 1000 гривень.





Чоловічий образ теж обходиться недешево. Повний костюм – піджак, штани та сорочка – коштує від 2500 до 5000 гривень.

Якщо ж купувати речі окремо, можна вкластися у 3500-4500 гривень.

Сорочки продають від 500 до 2000 гривень, жилетки – від 500 до 1000, а краватки чи метелики – від 100 до 500 гривень. Чоловіче взуття з екошкіри коштує близько 1000 гривень, а з натуральної шкіри – до 3000.







Окремо – зачіска та манікюр

Випускний бюджет не обмежується лише одягом. У салонах Чернівців святкова зачіска в середньому коштує від 800 до 1500 гривень залежно від складності. Макіяж – ще приблизно 700-1200 гривень. Манікюр із дизайном – від 700 до 1100 гривень.

Тож образ на випускний може суттєво вдарити по кишені.

Якщо обирати більш бюджетний варіант для дівчини – сукня, взуття, сумочка, зачіска, макіяж і манікюр – сума стартує від 6000-8000 гривень.
Більш вишуканий образ із дорожчою сукнею, натуральним взуттям та салонними послугами може обійтися у понад 10 тисяч гривень.





Для хлопців бюджет скромніший: базовий образ із костюмом та взуттям коштуватиме орієнтовно до 4000 гривень. Якщо ж обирати дорожчі тканини та брендові моделі, то сума легко перевищує 6000.



"Цього року людей значно більше, ніж торік. Сезон кращий", – усміхається продавчиня Марія, поки покупці роглядають блискучу сукню кольору шампань.











Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10