Ексголова Чернівецької облради Олексій Бойко програв суд

Новини Чернівців / політика, влада
2 782
0
Ексголова Чернівецької облради Олексій Бойко програв суд

Олексій Бойко програв суд, щодо поновлення на посаді голови Чернівецької обласної ради.

Про це у коментарі molbuk.ua повідомив Олексій Бойко.


За інформацією О. Бойка, він звертатиметься до апеляційного суду з повторним позовом.

Також додав, що роботи попереду дуже багато.

Як йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень, Олексій Бойко звернувся до суду 13 жовтня 2025 року.

Нагадаємо, 11 вересня 2025 року депутати Чернівецької облради достроково припинили повноваження голови Олексія Бойка.

У голосуванні взяли участь 37 депутатів. 33 з них проголосували "за", ще три — проти. Один бюлетень був зіпсований, на ньому виявлено напис: "Ні диктатурі".

Також впродовж кількох місяців депутати обласної ради не збиралися на сесійні засідання.

Тепер обовʼязки голови облради тимчасово виконує Микола Гуйтор, перший заступник голови.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10