Через "Калинку" і ще 3 ринки оборот контрабанди склав 500 мільярдів

Новини Чернівців / економіка, бізнес / топ новини
5 332
0
Через "Калинку" і ще 3 ринки оборот контрабанди склав 500 мільярдів

Голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко в ефірі програми "Шустер LIVE" на "Першому національному" повідомив, що неофіційно тільки через 4 ринки – Одеський, Харківський, Хмельницький та Чернівецький за рік оборот контрабанди склав понад 500 мільярдів.

Про це повідомляє офіційний сайт політика.

"Ігор Калетник (голова Держмитслужби) не має морального права очолювати митницю", - заявив Анатолій Гриценко.

"Через митницю вбивається нормальний виробник, який провозить товари, на ньому заробляють на хабарах. В цей же час паралельно йде величезний потік контрабанди під кришею податкової і митниці", - вважає Гриценко.

Він повідомив, що неофіційно тільки через 4 ринки – Одеський, Харківський, Хмельницький та Чернівецький за рік оборот контрабанди склав понад 500 мільярдів.

"Це вбиває будь-які зусилля уряду по стимулюванню робочих місць", - вважає Гриценко.

Він переконаний, своєю діяльністю, тим, що одних ламають через коліно, а іншим дають зелене світло, митники вбивають економіку країни.
"А це вже загроза національній, соціальній, економічній, політичній й іншим видам безпеки, - відзначив голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони. – Тому те, чи справді Янукович хоче провести адмінреформу, покаже чи залишиться на посаді головний митник країни. Гадаю, що його вже давно треба було зняти з посади".

Щоправда, політик не уточнив, у якій саме валюті відбувся оборот 500 мільярдів контрабанди.

Одеський ринок "Сьомий кілометр", Харківський ринок "Барабашово", Хмельницький речовий ринок та Чернівецький "Калинівський ринок" є найбільшими гуртовими речовими ринками країни.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Трагічна звістка з фронту: загинув захисник із Буковини Дмитро Костенюк
8 166
Українцям треба терміново замінити паспорти: які документи більше недійсні
6 236
На Буковині на щиті зустрінуть воїна Миколу Івануцу
5 131
«Українки – красиві й самодостатні!»: чернівчанка представила Україну на «Місіс Всесвіт»
4 023
«Багато разів прощався з життям»: освітянин-воїн із Буковини майже пів року пробув на позиціях у напівоточенні
3 765
ДТП у Чернівцях на важливому перехресті, рух ускладнений в усіх напрямках
3 398
Загубилася в лісі під час відпочинку: на Буковині рятувальники долучилися до пошуків жінки
3 007
Українцям готують нові соцвиплати: хто їх може отримати
2 512
Оновлять календар профілактичних щеплень: безкоштовно вакцинуватимуть від вірусу папіломи
2 218
З квітами та свічками: буковинців просять зустріти загиблого героя Миколу Івануцу
2 183


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.