
Фото ілюстративне /МіськШЕП
У Чернівцях планують до кінця квітня завершити ямковий ремонт на вулицях.
Про це повідомив на пресконференції Чернівецький міський голова Роман Клічук, пише molbuk.ua
За його словами, відповідальний за ямковий ремонт у місті КП "МіськШЕП" із двома субпідрядниками. Але через велику кількість ям цьогоріч долучили ще одного підрядника - ПП "Автомагістраль" із Києва.
"Оскільки ямок цього року дуже багато, МіськШЕП сам не потягне. Тож оголошували тендер на три лоти. Виграла компанія “Автомагістраль” - це нова компанія, вона ще не приходила до нас. Вони хочуть показати роботу, тож із минулої суботи вже приступили до ямкового ремонту на трьох локаціях.
Усі інші лоти виграв МіськШЕП і два субпідрядники, які завжди йому допомагали із ямковим ремонтом. Мета - до кінця місяця ямковий ремонт закрити. Тільки би не падав дощ, інакше вся робота нанівець", - розповів Р. Клічук.
Раніше molbuk.ua писав про те, що у Чернівцях МіськШЕП розпочав ямковий ремонт доріг на вулицях Сторожинецькій та Старожучківський Шлях. А на вулиці Галицький Шлях проведуть поточний ремонт.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram







