У Чернівцях подорожчали квартири: як змінилися ціни за рік

Новини Чернівців / топ новини
4 395
0
У Чернівцях подорожчали квартири: як змінилися ціни за рік


Ціни на однокімнатні квартири у Чернівцях за рік суттєво зросли. Станом на лютий 2026 року медіанна вартість такого житла на вторинному ринку становить близько 58,1 тис. доларів, що на 17% більше, ніж у лютому 2025-го.

Такі дані оприлюднили аналітики OLX Нерухомість, які дослідили зміну цін в обласних центрах України.



Чернівці опинилися серед міст із помітним подорожчанням житла, хоча й не очолили рейтинг. Найбільше зростання зафіксували у Тернополі - на 27%, у Кропивницькому - на 23%, а також в Одесі - на 22%.

У більшості обласних центрів ціни на однокімнатні квартири зросли в межах 10–20%. Зокрема, у Києві вартість піднялася на 18% і сягнула майже 79 тис. доларів, а в Івано-Франківську - також на 18%, до 47,4 тис. доларів.

Водночас у деяких містах зростання було менш відчутним або ціни залишилися стабільними. Наприклад, у Чернігові та Дніпрі подорожчання становило близько 10%, а у Вінниці та Черкасах - лише 3%. У Миколаєві ціни практично не змінилися, а в Херсоні та Запоріжжі навіть зафіксували незначне зниження.

Загалом аналітики відзначають, що ринок житла в Україні продовжує поступово зростати, і Чернівці залишаються серед міст із відчутною динамікою подорожчання нерухомості.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
25 171
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
9 120
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
5 266
Українка перевірила 7 популярних марок масла на якість: одне з них - підробка
4 965
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 523
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 467
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 379
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 255
Воював під Бахмутом: у Чернівцях внаслідок вибуху гранати загинув військовий
3 255
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
3 003