До останнього залишалися на позиціях: у боях на Донеччині загинули троє поліцейських з Буковини

Новини Чернівців
4 752
0
Спецпризначенці

Учора, 14 лютого, під час виконання бойового завдання на Донеччині ворожий артобстріл забрав життя трьох працівників поліції Чернівецької області – бійців батальйону поліції особливого призначення (стрілецький).

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.



Старший сержант поліції Володимир Андрійович Войцеховський



До останнього залишалися на позиціях: у боях на Донеччині  загинули троє поліцейських з Буковини


Народився 6 квітня 1998 року в селищі Глибока Чернівецької області. У 2020 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю "Правознавство", здобувши вищу освіту.

Службу в Національній поліції розпочав у березні 2017 року. З 16 вересня 2025 року проходив службу на посаді поліцейського взводу №1 роти №1 батальйону поліції особливого призначення (стрілецький) ГУНП в Чернівецькій області.

"Молодий, цілеспрямований, із глибоким почуттям відповідальності та честі, Володимир гідно ніс службу, користувався повагою серед колег і побратимів", - йдеться у повідомленні.

Капрал поліції Михайло Іванович Гешко





Народився 21 листопада 1995 року в селі Суховерхів Чернівецької області. У 2014 році закінчив Чернівецький професійний ліцей.

З 28 серпня 2025 року проходив службу на посаді поліцейського взводу №1 роти №1 батальйону поліції особливого призначення (стрілецький) ГУНП в Чернівецькій області.

Як згадують колеги, був надійним, мужнім і відповідальним поліцейським, завжди готовим стати на захист громадян та підтримати побратимів.

Капрал поліції Анатолій Миколайович Юрчак





Народився 17 травня 1987 року в селі Братанівка Чернівецької області. У 2005 році закінчив професійно-технічне училище №6 м. Чернівці, здобувши професію слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування, електрозварника ручного зварювання.

З 22 жовтня 2025 року проходив службу на посаді поліцейського взводу №3 роти №1 батальйону поліції особливого призначення (стрілецький) ГУНП в Чернівецькій області.

Відзначався витримкою, рішучістю та відданістю службі, був прикладом відповідальності та сили духу.

Як зазначається, поліцейські мужньо тримали оборону, захищаючи державу від окупантів. До останнього залишалися на позиціях, виконуючи поставлені завдання та прикриваючи один одного.

"Їхній подвиг – це приклад справжньої відданості службі, честі та любові до Батьківщини. Молоді, сильні, сповнені планів на життя – вони віддали найцінніше заради майбутнього України", - йдеться у повідомленні.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Банки не стануть утримувати поточний курс долара: українцям розповіли, до чого готуватися
11 544
Весна вже скоро: погода на Буковині до кінця лютого
5 119
У Чернівцях призначено нову головну лікарку Центральної міської лікарні: що про неї відомо
4 714
"Резерв+" призупинить роботу: що важливо зробити користувачам
4 290
Стрілянина на Буковині: затримали чоловіка, який перебував у розшуку за військовий злочин
4 048
Для цвинтаря у Чернівцях хочуть купити земельні ділянки: чому з цим виникли проблеми
4 001
У Чернівцях прощаються із трьома загиблими героями: поліцейські віддали останню шану колегам
3 749
Затримували дезертира: поліція розповіла подробиці інциденту зі стріляниною в селі на Буковині
3 683
У Чернівцях десятки будинків на день залишаться без води: перелік адрес
3 293
«Не боялися дивитись в очі ворогу»: в Чернівцях попрощалися із трьома поліцейськими – фото
3 247