У матері забрали трьох дітей

Новини Чернівців / суспільство
3 716
0
Трьох малолітніх дітей вилучили цього року у двох рідних сестер, які проживають у спільній квартирі у Чернівцях. В однієї із них вже раніше забрали четверо дітей.

– Ми приїхали вилучати дітей бригадою з восьми осіб: соціальних працівників, міліціонерів, лікаря, – розповів начальник служби у справах дітей міської ради Валерій ГАЙСЕНЮК. – Троє малолітніх дітей, найстаршому з яких лише чотири роки, були у квартирі самі. Матерів на той час не було. Діти були дуже голодні та брудні. У квартирі ми взагалі не знайшли їжі. А найменший дев’ятимісячний малюк виявився ще й дуже хворий. Коли його привезли до Будинку дитини і дали молочну суміш, маля жадібно ковтало її. Няньки боялися, щоби не переїло. Гроші, які давали на дитину, мама витрачала на спиртні напої і розгульне життя. За місяць обидві жінки жодного разу не прийшли до нас, не поцікавилися долею забраних дітей.
Напевно, вони їм зовсім не потрібні. На жаль, є така категорія жінок, які народжують дітей заради того, щоби утримувати на них матеріальну допомогу. А коли цей термін закінчується, здають їх до дитячих закладів. Минулого року ми вилучили у таких матерів п’ятеро дітей. А в суді на розгляді перебуває 82 висновки про позбавлення чернівчан батьківських прав.

Двоє вилучених у сестер дітей нині перебувають у Будинку дитини, третя – у дитячому притулку. Справа про позбавлення їх батьківського піклування знаходиться в суді.

"До нас привезли чотирирічного хлопчика, який був дуже брудний і голодний. Ми його помили і нагодували, – повідомила директор обласного притулку для дітей Жанна ЯНЧУК. – Спочатку хлопчик постійно плакав. Але нині вже адаптувався, грається з дітьми, вітається зі мною і вихователями. Знайти сім’ю для маленьких дітей дошкільного віку значно легше, ніж для старших".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мобілізація на Буковині: Осипенко анонсував більше рекрутингових центрів і кінець «бусифікації»
19 922
У Чернівцях штормовий вітер піднімає дах будинку - відео
18 759
Вважався зниклим безвісти: на Буковині востаннє додому повертається Олександр Савчук
18 545
«За що так Чернівці не любите?»: депутат обурився прибуттям потяга до Києва о 5:30
17 995
Доплата за стаж: хто отримає спеціальну надбавку у 2026 році
17 718
Осипенко призначив кураторів над районами Буковини - хто за що відповідатиме
16 888
"Щирі співчуття родині": на Буковині у ДТП загинула випускниця ЧНУ
12 213
Гуцули дружні, серед дністровців - конкуренція: враження Осипенка від громад Буковини
11 857
Мільйони гривень зарплати та криптовалюта: декларації посадовців Буковини з чималими статками
11 712
Військового з Буковини, якого звільнили з полону, понад три роки утримували у Чечні
9 898