На Буковині застрелили безпритульного собаку, якого доглядали небайдужі: просять розголосу

Новини Чернівців / кримінал / топ новини
2 479
0
На Буковині застрелили безпритульного собаку, якого доглядали небайдужі: просять розголосу

фото ілюстративне

У селі Біла Чернівецької області невідомий застрелив собаку Бублика, який мешкав на вулиці. За словами зоозахисників, про тварину піклувалися місцеві мешканці.

Про це розповіли в організації UAnimals.



Як зазначили зоозахисники, Бублика застрелили, коли він був у своїй буді. Цю буду собаці збудували небайдужі місцеві мешканці, які також годували тварину.




В UAnimals зазначили, що чотирилапий був дружнім і нікому не заважав.

"Той, хто вчинив це звірство, обов’язково має понести відповідальність — позбавлення волі від одного до трьох років", — запевняють в організації.

Представники UAnimals також повідомили, що подали заяву до поліції, а також депутатське звернення від міжфракційного об'єднання "Гуманна країна". За словами зоозахисників, правоохоронці відкрили кримінальну справу.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10