Каструлі голубців і відра вареників за день: як жінки з Буковини годують захисників

Новини Чернівців / суспільство / Війна з Росією
1 905
0
Каструлі голубців і відра вареників за день: як жінки з Буковини годують захисників


Від початку повномасштабного вторгнення Ольга Мігалчан із Великого Кучурова разом із односельцями щодня готує для військових сотні порцій страв.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.



Як зазначають у дописі, вони за день можуть приготувати дев’ять каструль голубців, двадцять відер вареників та до ста кілограмів печива.

Волонтерка розповідає, у 2022 році воювати пішли чимало її земляків. Тож жінки згуртувалися та почали готувати для них різноманітні страви. Нині географія допомоги розширилася. Смаколики відправляють захисникам чи не на всю лінію фронту.

"Деякі рецепти адаптували для потреб передової. Наприклад, печиво випікаємо сухе, бо в окопах воно швидко робиться вогким. Сало перетираємо з часником та різними спеціями, аби можна було швидко зробити бутерброд", – пояснює Ольга.

Ольга Мігалчан каже, працювати на кухні їй доводиться щодня. Однак наснаги додають схвальні відгуки від воїнів. Коли все з’їдають із задоволенням і просять ще, то втома відступає.

Голова Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор вручив волонтерці почесну відзнаку "Незламні".

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 326
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 420
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
5 871
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 607
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 107
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 639
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 555
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 485
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 993
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 472