Буковинські дзюдоїсти здобули дві медалі

Новини Чернівців / спорт
2 432
0
Дві бронзові медалі привезли буковинці з шостих літніх всеукраїнських юнацьких спортивних ігор із дзюдо у Луцьку. Їх удостоїлися у ваговій категорії до 40 кг Ірина Місечко з Вижницького району (тренер Василь Михальчук) та у категорії 90 кг Володимир Бевцик (ФСТ "Україна", тренер Юліан Германюк). Нагородили наших борців ще й кубками і дипломами. Вони потрапили до складу збірної України, в якому будуть відбиратися на чемпіонати Європи (червень) та світу (восени).

А усього в іграх взяли участь понад 500 бійців із 26 команд усіх регіонів України, в тому числі 16 буковинців. Наша команда посіла високе для себе 15 місце.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.