Гроші за перегляд відео: шахраї видурили у буковинки понад 45 тисяч гривень

Новини Чернівців / кримінал
765
0
Шахраї

Шахраї видурили гроші у буковинки понад 45 тисяч гривень, обіцявши їй підробіток в інтернеті. Поліція шукає причетних до цього злочину.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.



Як зазначається, учора, 10 грудня, із заявою про шахрайство до правоохоронців Дністровського РВП звернулась 32-річна буковинка. Вона розповіла, що її ошукали аферисти під приводом додаткового заробітку в інтернеті. Повіривши незнайомцям, котрі обіцяли жінці кошти за перегляд відео, жителька Дністровського району самостійно перерахувала 45 тисяч 150 гривень на наданий їй рахунок. Після цього зв'язок з "роботодавцем" зник.

"Відомості про незаконне заволодіння коштами буковинки поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування", - йдеться у повідомленні.

Поліцейські Чернівецької області закликають громадян не довіряти незнайомцям, які обіцяють легкий заробіток, не переходити за сумнівними посиланнями, не вводити реквізити банківських карток та не перераховувати гроші невідомим особам.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
11 262
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
5 981
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
5 830
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
5 661
Провалля у центрі Чернівців та викриття в.о. мера на хабарі. Головні новини минулої доби
5 644
На Буковині 30-річного чоловіка вбило струмом
5 491
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 142
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
4 981
На Буковині кількох керівників освіти підозрюють у розтраті понад 5 млн грн
4 863
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 807